Ajánlat Húsvétra 2.
Újabb meghívást kaptam egy játékra Andi-tól, a Mákos patkó, babkávé... blog írójától.Bár azt hiszem a legnagyobb húsvéti ajánlatot írtam blogtársaim közül, egy korábbi bejegyzésemben,
Ajánlat Húsvétra
eleget teszek a kérésnek.Tehát:
Apperitiv:
Witches' blood/Hexensblut/Boszorkányok vére
Előétel:
Hideg kaja 2.
Leves:
Zuppa di pomodoro con tortellini e basalico, vino rosso/Paradicsomleves tortellinivel, bazsalikommal és vörösborral
Főétel:
Mediterrán csirkemell paradicsommal, Mozarellával
Desszert:
Sangria vegyes gyümölcsökkel
Brandys karamellizált gyümölcsök fagylalttal
Kávé:
Tropical Café
Ezúttal nem adom tovább a stafétabotot senkinek, mivel a korábbi bejegyzésemnél megszólított 10 bloggerből csak 1 (egy!!!) blogger tett eleget a felkérésnek, a többiek elhárították azt azzal, hogy már írtak ilyen bejegyzést, illetve, hogy nem vesznek részt ilyen játékban.
